ROLL-TEKS
Nasze opinie pobrane ze strony Panoramy Firm.
Z usług firmy "Roll-Teks" korzystałam po raz drugi. Pierwszy raz w 2003 roku i do chwili obecnej nie mam problemów z zamontowanymi żaluzjami. Drugi raz kilka tygodni temu zamówiłam żaluzje i rolety do całego mieszkania. Tak jak i za pierwszym razem spotkałam się z kompetentną, miłą, szybką i CIERPLIWĄ obsługą dwóch Panów, którzy fachowo potrafili doradzić. Zmiana materiału w jednej rolecie tak samo jest dla Nich ważna jak duże zamówienie. Polecam bez zastrzeżeń. K.Tyczńska 2013-07-01

Fachowe doradztwo, pomiar z wyceną gratis, szeroki wybór materiałów i kolorów, realizacja w kilka dni, przystępna cena, fachowy i szybki montaż, wysoka jakość. Czego chcieć więcej? Gorąco polecam.
Irina Szeląg 2010-05-07

START
PRODUKTY
OPINIE
KONTAKT
Chronimy przed owadami i słońcem
Po raz kolejny korzystam z usług firmy ROLL - TEKS i po raz kolejny jestem bardzo zadowolona. Szybko, sprawnie, fachowo. Pełen profesjonalizm. Wysoka jakość i przystępna cena. Bardzo miły kontakt. Serdecznie wszystkim polecam !!!
Katarzyna Asińska-Paluch 2010-04-20

Po raz pierwszy korzystałam z usług tej firmy i jestem bardzo zadowolona. Miła i profesjonalna obsługa , przystępna cena , i wysoka jakość towaru, szybka realizacja zamówienia. Polecam wszystkim zainteresowanym!
Beata Krawczyk 2009-04-29

Dołączamy się do grona bardzo zadowolonych klientów! Kiedy zabrakło poszukiwanego rodzaju żaluzji (mimo baaaardzo dużego wyboru) znaleziono go dla nas u konkurencji (via Poznań !). Terminowść, szybość i jakość działania godne polecenia innym firmom! Przy tym cena - zaskakująco przystępna! Dziękujemy i polecamy innym!
Joanna i Marek Frysz 2008-10-18
Start
Produkty
Opinie
Kontakt
Copyright 2013 ROLL-TEKS